KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 9636447
nr 963 6447
Kopparstick
"Masinissa" 1700-tal, motivet: 36x50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 maj 2015
kl 20:20:05
150 kr
200 kr